7 Şubat 2015 Cumartesi

Yetiş Febreze - Pis kokmasa mis koksa…

Bugün hoş,mis kokulu bir etkinlik için Chef  Gülhan Kara 'nın da katılımıyla  Urza Restaurantta blogger arkadaşlarla bir araya geldik..herşey çok ince düşünülmüştü..Menü'de güzel bir meze tabağı,Tavuklu Sebzeli Krep ve Sevgili Gülhan Kara'nın tarifiyle Pırasa Soslu Çupra vardı.. ve arkasından tatlı tabağı.. ve sonrasında daTürk Kahvesi ikramı, içeriye girdiğimizden çıkana kadar her şey çok profesyonelce ve kusursuzdu..Gelelim etkinlik ile ilgili detaylara;


Pis kokmasa mis koksa…
Febreze, kötü kokuları maskelemek yerine ortadan kaldırıyor!
Tüketicilerine her zaman ihtiyaç duydukları en işlevsel ve üstün performans sunan ev ve kişisel bakım ürünleri sunmayı hedefleyen P&G’nin, hava ferahlatıcı kategorisindeki markası Febreze, kötü kokuları maskelemek yerine ortadan kaldırarak geride sadece sizin seçtiğiniz hoş ve ferah bir koku bırakıyor.

Yapılan araştırmalar koku duyumuzun hayatımız ve davranışlarımız üzerinde sandığımızdan daha etkili olduğunu ortaya koymuştur. Aslında kötü kokular ve kötü kokulara yol açma korkumuz yemek yeme ve pişirme tercihlerimiz gibi evdeki bazı önemli kararlarımızı da etkiliyor.

Zihninizde şu sahneyi canlandırın: Evinizde ailenizle birlikte lezzetli bir ev yemeği yediğiniz sofranızda otururken aniden kapı çalar ve hiç beklemediğiniz misafirler gelir. Misafirlerinizi sıcak bir şekilde mi karşılarsınız, yoksa mutfaktan yayılan kokuların bırakacağı izlenimden korkarak içten içe göz önünden kaybolmayı mı dilersiniz?

Artık korkmanıza gerek yok; çünkü Türkiye’de ilk defa evinizdeki kötü kokuları gidermek için etkili bir seçeneğiniz var:  Febreze! Febreze, kötü kokuları ortadan kaldırarak geride sadece hafif ve ferah bir koku bırakıyor. Böylece akşam yemeğinde lezzetli bir ızgarada balık pişirdiğiniz mutfağınız gibi en pis kokulu yerleri bile mis kokan keyifli mekanlar haline getiriyor. Febreze’in üstün koku giderme teknolojisi sayesinde evinizde ne pişirirseniz pişirin saniyeler içinde pis kokular mis kokulara dönüşüyor. Febreze piyasadaki diğer oda kokularından farklıdır; çünkü Febreze sorunu maskelemek amacıyla ortama sadece başka bir koku yaymıyor. Kötü kokuları aktif olarak nötralize ederek ortadan kaldırıyor ve geride sadece aileniz ve misafirleriniz için dilediğiniz hafif ve ferah bir koku bırakıyor.

Febreze Kumaş Ferahlatıcı ise Klasik, Evcil Hayvan ve Spor çeşitleriyle halı, perde, koltuk, spor ayakkabı, evcil hayvan yatağı gibi kötü kokuların sindiği ve yıkanması zor kumaşlarda bile kötü kokuları yok ediyor!

Aerosol, koku yayıcı difüzör, kumaş ferahlatıcı ve araba ürünleri olmak üzere 4 farklı ürün tipi olarak satışa çıkan Febreze, 9 farklı koku alternatifiyle tüketicilerle buluşuyor.

*Febreze Freshelle Aerosol: Kötü kokuları giderirken evinize hafif bir koku yayarak ferahlık sağlamak üzere özel olarak tasarlandı. Bahar Çiçekleri, Beyaz Çiçekler, Dağ Esintisi, Lavanta Konforu, Okyanus Esintisi, Siyah Vanilya ve son olarak Yeni Alp Esintisi olarak 7 farklı kokusu bulunuyor.
*Febreze NonStop Fresh Koku Yayıcı Difüzör: Fişsiz ve pilsiz çalışan şık tasarımlı bir oda kokusu. Odanıza hafif ve ferah bir koku yayılması için sadece iki ayda bir difüzöre küçük bir kokulu yağ kartuşu takmanız yeterli. 4 farklı kokusu bulunuyor.
*Febreze Car Araba Kokusu: Açıldıktan sonra 30 gün boyunca aracınıza hafif ve ferah bir koku yayan ve enerjiye ihtiyaç duymadan kesintisiz çalışan bir oto kokusu. 4 farklı kokusu bulunuyor.
*Febreze Kumaş Ferahlatıcı: Halılar, perdeler, kıyafetler gibi birçok kumaş türüne etki ederek kötü kokuları yok ediyor.
Febreze Hakkında

Ilk kez 1998’de tüketicilerle buluşan ve dünya genelinde 88 ülkede satılan Febreze’in Freshelle; NonStop Fresh ve Car olmak üzere Türkiye’de üç farklı ürün tipi mevcuttur. Febreze NonStop Fresh, fişsiz ve pilsiz çalışan şık tasarımlı bir oda kokusudur. Odanıza hafif ve ferah bir koku yayılması için sadece difüzöre iki ayda bir küçük bir kokulu yağ kartuşu takmanız yeterlidir. Febreze Car, açıldıktan sonra 30 gün boyunca aracınıza hafif ve ferah bir koku yayan enerjiye ihtiyaç duymadan kesintisiz çalışan bir oto kokusudur. Febreze Freshelle, kötü kokuları giderirken evinize hafif bir koku yayarak ferahlık sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Piyasadaki geleneksel oda kokularının aksine Febreze, kötü kokuları maskelemek yerine ortadan kaldırmak üzere üstün koku-giderme teknolojileri kullanır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder