6 Ağustos 2015 Perşembe

Ramada Asia İstanbul - Özlem Mekik Doğum Günü ( Tarçın Events )

Geçtiğimiz günlerdeTARÇIN EVENTS moderatörlüğünde Şef Özlem Mekik'in doğum gününü kutladık..Tarçın Events Kurucusu Fatma Samsa Yılmaz  harika bir organizasyon yapmış..

Ramada Asia Otel'in konum itibariyle iki yakadan da kolayca ulaşım sağlanıyor.. Altunizade metrobüs durağının hemen yanında, çalışanlar çok ilgili.. Yemekleriıne gelince öyle lezzetliydi ki fotoğraf çekmeyi unutmuşum.. Özellikle çorbasına ve ıspanaklı tavuk sarmasına bayıldık.. 

Gelelim karaoke'ye organizasyondan haberdar olduğumdan o güne kadar karaoke'nin bana göre olmadığını söylerek, yapmayacağımı direttim durdum.. Ama büyük konuşmuşum. O kadar keyifliydi ki o gece mikrofon elimden düşmedi..  SMART KARAOKE ' ye böyle bir gece de bize keyifli anlar yaşatarak güzel hatıralar bırakmamızı sağladığı için teşekkür ederiz.


Ayrıca küçük bir detay daha vardı o geceden, hepimizin yakasında güller var fotoğraflarda gördüğünüz gibi  hepsi sevgili AYŞEN' e ait el emeği göz nuru, ellerine sağlık.. Sevgili Özlem için düşünülmüş çünkü o gülleri çok sever.. Fatma'ya ince düşünürlüğünden dolayı teşekkür ederiz..


Ve geceye damgasını vuran sevgili arkadaşım Çilem'in pastasına hepimiz bayıldık.. Damakları çatlattı resmen.. Diyette olmama  ve yiyene kadar toplanmasına rağmen mutfak istedim bir parça, gecenin en çok konuşulan aktivesi bu pasta oldu.. Bizlerden büyük alkış aldı.

Fotoğraflarda bizi bir araya getiren UBA FOTO  Ümit bey'e ayrıca teşekkür ederim..


Bu etkinliği düzenleyen başta Tarçın Events Fatma'ya daha sonra emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz..

   
Sevgili Özlem Mekik'e mutlu, başarılı bir yıl ve ömür diliyorum...

O akşam bizi yalnız bırakmayan sponsorlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum..

http://www.grandprestige.com   
http://www.ramadaistanbulasia.com   
https://instagram.com/ubafoto/   
https://instagram.com/simariktatlar/   
https://instagram.com/aysfelt/  
http://smartkaraokeorganizasyon.com/   
   Hiç yorum yok:

Yorum Gönder